Gustav Porš
Podzimní nálada na Vysočině
Id: 395
olej/plátno, rozměr plátna 65 x 80 cm, signováno vlevo dole, v horní části obrazu popraskaná a oloupaná barva, volné v rámu, drobné oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3916x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
17 500 Kč