Gustav Porš
Pohled do kraje
Id: 267301
olej/plátno, rozměr 47 x 60 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustraci,po
zobrazeno: 4293x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
75 000 Kč
Příhozy: 57