Gustav Porš
Polní cestou po dešti k večeru
Id: 473702
olej/plátno, rozměr 37,5 x 40 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3739x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
23 000 Kč