Gustav Porš
Předjaří u vody
Id: 386301
olej/plátno, rozměr 75 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, rám poškozený, publikováno v monografii Gustav Porš S paletou Vysočinou na str. 65, po obvodu zesílené plátno, napnuto na nový blind rám, v minulosti restaurováno
zobrazeno: 1324x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
68 000 Kč
Příhozy: 78