Gustav Porš
Přichází jaro
Id: 210314
olej/lepenka, rozměr cca 19 x 27 cm, značeno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, po
zobrazeno: 4713x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 500 Kč