Gustav Porš
Rozkvetlý vrch
Id: 252102
olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto, obraz vystavován na výstavě v Chrudimi 2015
zobrazeno: 6888x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
83 000 Kč
Příhozy: 72