Gustav Porš
Šípkový keř v květu
Id: 187416
olej/plátno, rozměr 37 x 50 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 2994x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
49 000 Kč
Příhozy: 57