Gustav Porš
Snopy
Id: 411
olej/plátno, rozměr plátna 60 x 75 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, drobné oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 4425x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
15 000 Kč