Gustav Porš
Staré smrky na Čachnově v zimě
Id: 343506
olej/plátno, rozměr 99 x 77 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený původní rám
zobrazeno: 10090x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
40 000 Kč