Gustav Porš
Tichá tůň
Id: 219002
olej/plátno/karton, rozměr 64 x 78 cm, značeno vlevo dole částečně pod rámem, oděrky na rámu
zobrazeno: 10425x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
63 000 Kč