Gustav Porš
Třeskutá zima
Id: 249801
olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno vpravo dole, v minulosti odborně restaurováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 5352x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
32 000 Kč