Čas na serveru 22:23:58

Gustav Porš
U břehu Chrudimky

Id: 535701

U břehu Chrudimky

  •  / U břehu Chrudimky / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 75 x 60 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, publikováno v monografii Gustav Porš, uveden chybný rozměr(naps. dipl. Ing. Otakar Kapička, 2018)

zobrazeno: 227x

Vyvolávací cena:

47 000

2024,12-1,02,20,16,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu