Gustav Porš
Větrné předjaří
Id: 253501
olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, publikováno ve sbírce S paletou Vysočinou
zobrazeno: 3301x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
95 000 Kč