Čas na serveru 16:36:51

Gustav Porš
Vrby v zimě

Id: 521404

Vrby v zimě

  •  / Vrby v zimě / Gustav  Porš
  •  / Vrby v zimě / Gustav  Porš
  •  / Vrby v zimě / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 60 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 323x

Vyvolávací cena:

14 000