Gustav Porš
Vřes
Id: 372
olej/plátno, rozměr plátna 80 x 100 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 9393x
Vyvolávací cena:
11 500 Kč
42 000 Kč