Gustav Porš
Vřesoviště
Id: 296001
olej/lepenka, rozměr cca 50 x 45 cm, značeno vlevo dole, oboustranný obraz, zaskleno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 7323x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
52 000 Kč