Gustav Porš
Zima na Vysočině
Id: 277501
olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno vlevo dole, v minulosti odborně restaurováno, rentoilováno, dekorativně rámováno
zobrazeno: 2847x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
76 000 Kč
Příhozy: 53