Gustav Porš
Zima na Vysočině
Id: 328101
olej/plátno, rozměr 37 x 50 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, obraz v ploše znečištěn, stav viz foto
zobrazeno: 4767x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
42 000 Kč