Gustav Porš
Zima v Podskalí
Id: 236007
olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3566x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
69 000 Kč
Příhozy: 61