Gustav Porš
Zimní potok
Id: 42704
olej/plátno, rozměr 48 x 60 cm, signováno vlevo dole, obraz v dobrém stavu, oděrky na rámu
zobrazeno: 3400x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
28 000 Kč