Gustav Reiter
Pohled na Malou Stranu
Id: 48404
olej/plátno, rozměr 75 x 98 cm, signováno vpravo dole, datováno 1937, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2532x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 800 Kč