Gustav Sýkora
Rozverná společnost
Id: 13106
olej/plátno, rozměr 82 x 116 cm, signováno vpravo dole, původní stav, oděrky na rámu, doporučeno čistit, velmi dekorativní adjustace
zobrazeno: 4019x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
90 001 Kč
Příhozy: 58