Čas na serveru 11:46:14

Habánská keramika
Dóza s cínovým šroubovým uzávěrem

Id: 516108

  •  / Dóza s cínovým šroubovým uzávěrem / Habánská keramika

keramická nádoba malovaná glazovaná, šestiboká Habánská fajáns (17. století ?), s cínovým uzávěrem, výška celková cca 17 cm, na povrchu poškozeno, praskliny, otluky, krakeláž

zobrazeno: 479x

Vyvolávací cena:

17 700