Habánská keramika
Dóza s cínovým šroubovým uzávěrem
Id: 516108
keramická nádoba malovaná glazovaná, šestiboká Habánská fajáns (17. století ?), s cínovým uzávěrem, výška celková cca 17 cm, na povrchu poškozeno, praskliny, otluky, krakeláž
zobrazeno: 479x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
17 700 Kč