Hans Dvořák
Domek u vody
Id: 206413
malba/lepenka, rozměr 19,5 x 27 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, zvlněná lepenka, poškozený rám
zobrazeno: 2180x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
4 300 Kč