Hans Johann Haag
Elizabetha Rakouská (Sisi) na honu
Id: 41102
olej/plátno, rozměr 65 x 84 cm, signováno vpravo dole, obraz ve výborném stavu, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 4771x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
75 000 Kč