Hans Johann Wagner
Z italského pobřeží
Id: 108401
olej/plátno, rozměr 68,5 x 55 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1986x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 433 Kč