Hans Meid
Krajina
Id: 434102
tužka/pastel/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 41,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 434x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
5.9.2023, 20:48:00
1.9.2023 | 11:39 | 1 500 Kč |