Hans Ritter von Petersen
Fregata Cimbria Hamburg
Id: 170101
olej/plátno, rozměr 116 x 95 cm, signováno vpravo dole, datováno 1882, dekorativně rámováno, obraz v minulosti odborně restaurován, stav viz foto
zobrazeno: 5759x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
54 000 Kč
Příhozy: 61