Hans Johann Wagner
Lodě u mola
Id: 73901
olej/plátno, rozměr 98 x 143 cm, velikost s rámem 127 x 174 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 8622x
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
30 000 Kč