Hanuš Schwaiger
Cikánský chlapec
Id: 108101
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 15 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1993x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 101 Kč