Hanuš Schwaiger
Koštování
Id: 933
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 16,5 cm, signováno uprostřed dole monogramem, paspartováno, rámováno, zvlněný papír, oprýskaný rám
zobrazeno: 2781x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
4 400 Kč