Hanuš Schwaiger
Návrat
Id: 420404
kombinovaná technika/papír, rozměr 57 x 37 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1220x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 800 Kč