Hanuš Schwaiger
Portrét muže
Id: 106803
olej/dřevo, rozměr 22,5 x 17,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, rámováno, obraz i rám v dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2922x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 603 Kč