Hanuš Schwaiger
Vodník
Id: 388802
gobelín, rozměr 99 x 160 cm, značeno v osnově ve spodní části, vrchní i spodní okraj zdoben dlouhými třásněmi, tkanina místy poškozená, Moravská gobelínová manufaktura Valašské Meziříčí
zobrazeno: 3929x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
30 000 Kč