Čas na serveru 12:35:47

Hanuš Schwaiger
Vodník

Id: 518301

Vodník

  •  / Vodník / Hanuš Schwaiger
  •  / Vodník / Hanuš Schwaiger

gobelín, rozměr cca 207 x 115 cm, značeno v osnově vpravo dole, vrchní i spodní okraj zdoben dlouhými třásněmi, tkanina místy poškozená

zobrazeno: 1719x

Vyvolávací cena:

14 000