Hanuš Schwaiger
Vodník
Id: 518301
gobelín, rozměr cca 207 x 115 cm, značeno v osnově vpravo dole, vrchní i spodní okraj zdoben dlouhými třásněmi, tkanina místy poškozená
zobrazeno: 1739x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
14 000 Kč