Čas na serveru 06:09:45

Hanz Hamza
V zamyšlení

Id: 485003

V zamyšlení

  •  / V zamyšlení / Hanz Hamza
  •  / V zamyšlení / Hanz Hamza
  •  / V zamyšlení / Hanz Hamza

olej/dřevěná deska, rozměr 24,5 x 18 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 422x

Vyvolávací cena:

6 000