Haushoferova škola
U jezera
Id: 482202
olej/plátno, rozměr 42 x 52 cm, neznačeno, rámováno, poškozený rám, na několika místech drobné oděrky v malbě
zobrazeno: 936x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
14 500 Kč