Čas na serveru 08:05:32

Haushoferova škola
U jezera

Id: 482202

U jezera

  •  / U jezera / Haushoferova škola

olej/plátno, rozměr 42 x 52 cm, neznačeno, rámováno, poškozený rám, na několika místech drobné oděrky v malbě

zobrazeno: 912x

Vyvolávací cena:

14 500