Hedvika Zaorálková
Hlava
Id: 1674
kombinovaná technika/karton, rozměr 47 x 29 cm, signováno vlevo dole, datováno 1982, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, z pozůstalosti Josefa Kemra, původní stav
zobrazeno: 2366x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 000 Kč