Heinrich Jäckel
Ze severní Francie
Id: 252801
olej/plátno, rozměr 41,5 x 63 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám, štítky na zadní straně
zobrazeno: 1835x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
25 000 Kč