Helena Salichová
Z pastvy
Id: 52804
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40 cm, signováno vlevo dole, levý spodní roh lehce nalomený, zaskleno, paspartováno, rámováno
zobrazeno: 2730x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 600 Kč