Helena Šrámková
Lesní bystřina
Id: 52803
olej/plátno, rozměr 81 x 71 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2073x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 700 Kč