Hella Guth
Barevná abstrakce
Id: 302501
tempera/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1908x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
22 500 Kč
Příhozy: 50