Hella Guth
Décibelle
Id: 270112
olej/plátno, neznačeno, rozměr 55,5 x 46 cm, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu,po
zobrazeno: 6872x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
76 000 Kč
Příhozy: 69