Hella Guth
Malý zámek
Id: 265009
malba/plátno, rozměr 66 x 35 cm, značeno, popsáno a datováno na zadní straně, nerámováno, po
zobrazeno: 2593x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
69 000 Kč
Příhozy: 67