Henri Havet
Nálada za úplňku
Id: 178507
olej/plátno, rozměr 73 x 54 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně značené plátno, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 3038x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
13 500 Kč