Herbert Masaryk
Ústí řeky do moře
Id: 405
olej/plátno/karton, rozměr plátna 26 x 29,7 cm, nerámováno, nesignováno - připsáno H. Masarykovi, popis na rubu obrazu, obraz drobně odřen v ploše, obraz pochází ze sbírky zaměřené výhradně na Herberta Masaryka
zobrazeno: 2648x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
9.7.2013, 21:25:00
9.7.2013 | 21:20 | 3 000 Kč |