Herbert Masaryk
Vjezd do dvora
Id: 406
olej/plátno/karton, rozměr plátna 33,5 x 26 cm, datováno 1906, zaskleno, nesignováno - připsáno H. Masarykovi, původní stav, na rámu drobné oděrky, obraz pochází ze sbírky zaměřené výhradně na Herberta Masaryka
zobrazeno: 2812x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
9.7.2013, 21:30:00
9.7.2013 | 21:25 | 3 000 Kč |