Horace Antoine Fonville
U jezera
Id: 152508
olej/plátno, rozměr 68 x 110 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě, 19. století
zobrazeno: 3147x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
50 100 Kč
Příhozy: 73