Hubert Kovařík
Akt
Id: 432201
olej/karton, rozměr 67 x 81 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, malba lokálně (koleno) odřená
zobrazeno: 695x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
8 500 Kč