Hugo Boettinger
Dívky na břehu
Id: 242604
kombinovaná technika/kresba/akvarel/papír, rozměr listu 27 x 37,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno
zobrazeno: 2198x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 000 Kč